Pardubice Cheer Open 2023

Pardubice   •   7. května 2023

Náš FOTOKOUTEK má za sebou další úžasný ročník soutěže ve sportovním cheerleadingu – Pardubice Cheer Open 2023, kterou pořádal tým PM Stars Pardubice pod záštitou České asociace cheerleaders, která je součástí České národní cheer ligy. Bylo pro nás obrovským potěšením být součástí této události a poskytnout doprovodný program v podobě našeho fotokoutku (www.fotobomba.cz).

Tak jako vždy bylo cílem fotokoutku zachytit nezapomenutelné momentky soutěžících a celých týmů, aby si každý mohl odnést krásnou památku na tuto skvělou událost.

Velmi často jste vyzdvihovali naše fotografie z fotokoutku, jako nejlepší napříč soutěžemi, které navštěvujete! To je pro nás důkaz toho, že svou práci odvádíme skvěle a dokázali jsme přinést radost a spokojenost nejen soutěžícím, ale i divákům 🙂

Chtěli bychom poděkovat týmu PM Stars Pardubice a České asociaci cheerleaders za pozvání a možnost být součástí této fantastické události. Rádi bychom také poděkovali všem zákazníkům, kteří využili našeho fotokoutku a vytvořili si u nás krásné vzpomínky.

Těšíme se na další příležitosti, kdy vám budeme moci náš fotokoutek opět nabídnout na dalších akcích. Děkujeme!

FOTODOKUMENTACE AKCE
fotokoutek Pardubice Cheer Open 2023
FOTOKOUTEK
Cheer Open 2023