Svatební focení – celý den

Balíček obsahuje fotografování celého svatebního dne. Od ranních příprav, odjezdu na obřad, přes chvilky před obřadem, samotný obřad až po gratulace, společné focení a portréty novomanželů. Nebudu chybět ani při odjezdu na hostinu a na hostině. Během volné zábavy večer zachytím spoustu momentek a můžeme se dohodnout na dalších stylizovaných portrétech. Celkem balíček obsahuje přes 350 vybraných fotografií. Všechny upravené fotografie ze svatby pro Vás budu mít připravené do 10 dnů!

Nadpis

17000
 • Více než 450 vybraných fotografií.
 • V ceně je zahrnut tisk ukázkových fotografií 40x foto 10×15 a 8x foto 13×18.

Svatební focení – půl den

V tomto balíčku dostanete fotografování skoro celého svatebního dne – momentky před obřadem, obřad, gratulace, společné fotografie a portréty novomanželů. Nebudu chybět ani při odjezdu na hostinu a na samotné hostině. Během volné zábavy večer zachytím spoustu momentek a můžeme se dohodnout na dalších stylizovaných portrétech. Celkem balíček obsahuje přes 250 vybraných fotografií. Všechny upravené fotografie ze svatby pro Vás budu mít připravené do 10 dnů!

Nadpis

13000
 • Více než 350 vybraných fotografií.
 • V ceně je zahrnut tisk ukázkových fotografií 30x foto 10×15, 5x foto 13×18.

Svatební focení – obřad

V rámci tohoto balíčku zaznamenám momentky ještě před obřadem, celý obřad včetně gratulací, nafotím společné fotografie a portréty novomanželů v místě obřadu. Celkem balíček obsahuje přes 150 vybraných fotografií. Všechny upravené fotografie ze svatby pro Vás budu mít připravené do 10 dnů!

Nadpis

7500
 • Více než 250 vybraných fotografií.
 • V ceně je zahrnut tisk ukázkových fotografií 20x foto 10×15, 3x foto 13×18.

Následující den po svatbě Vám vytvořím webovou galerii, kde naleznete prvních zhruba 100 upravených fotografií k prezentaci, na kterých bude průběh celého svatebního dne, abyste mohli hned druhý den prezentovat oficiální fotografie z Vaší svatby a nemuseli se prezentovat na sociálních sítích fotografiemi z mobilu, které pořídili svatebčané. Všechny upravené fotografie ze svatby pro Vás budu mít připravené do 10 dnů!

Fotokoutek je velmi oblíbená atrakce nejen na velké akce. Jedinečná možnost, kde se svatební hosté mohou nechat vyfotografovat a ihned si odnést vytištěnou fotografii, ve stejné kvalitě, jako by právě opustili profesionální fotostudio. Přidání grafiky (např. jména novomanželů a datum) do fotografie je samozřejmostí. Cena svatebního fotokoutku na dotaz.

Venkovní focení

Lokalitu, kde budeme fotit, si můžete vybrat, nebo Vám s tím pomohu. Tento základní balíček obsahuje 15 upravených fotografií dle vlastního výběru. Každá další vybraná fotografie včetně úpravy stojí 60 Kč. Všechny fotografie dostanete automaticky také v černobílém provedení.

Nadpis

1990
 • 15 upravených fotografií dle vlastního výběru.
 • Další fotografie 80 Kč/ks včetně úprav.
 • Tisk vybraných fotografií v rozměru 10×15 zdarma

Společenské akce

Focení společenských akcí jako jsou plesy, firemní večírky a teambuildingy obnáší použití mobilního ateliéru (fotokoutku) a rekvizit. Na tématu se předem domluvíme a společně vybereme také plátno na pozadí. Hosté určitě ocení také to, že si ihned odnesou vytištěnou fotografii na památku. Více informací o mém fotokoutku naleznete zde.

Nadpis

650/ hodina
 • V ceně je zahrnuto fotografování, výběr fotografií a postprocessing. Předání zakázky elektronicky.

Focení domácích mazlíčků

Máte kočku, psa, nebo třeba papouška a chcete si svého mazlíčka nechat zvěčnit? Žádný problém! Nafotím Vašeho člena rodiny buď v ateliéru, nebo na Vámi vybraném místě v přírodě. V rámci balíčku dostanene deset upravených fotografií.

Nadpis

2000
 • 15 upravených fotografií dle vlastního výběru.
 • Další fotografie 80 Kč/ks včetně úprav.
 • Tisk vybraných fotografií v rozměru 10×15 zdarma

Ateliérové focení

Focení v ateliéru je vhodné především pro portrétové nebo rodinné fotografie. Tento základní balíček obsahuje 15 upravených fotografií dle vlastního výběru. Každá další vybraná fotografie včetně úpravy stojí 60 Kč. Všechny fotografie dostanete automaticky také v černobílém provedení.

Nadpis

1990
 • 15 upravených fotografií dle vlastního výběru.
 • Další fotografie 80 Kč/ks včetně úprav.
 • Tisk vybraných fotografií v rozměru 10×15 zdarma
Jan Jirásek

Chcete vyfotit?

KONTAKT