Obsah poukazů

Poukaz na portrétní/společné focení

V rámci dárkového poukazu na focení si obdarovaný sám zvolí termín a místo focení. Můžeme fotit venku, nebo v ateliéru. A je jedno, zda příjde sám, nebo zda budeme fotit celou rodinu. Na focení je nutno vyhradit si minimálně dvě hodiny, abychom vše důkladně rozmysleli a nemuseli nikam spěchat.

Poukaz obsahuje 10 ks fotografií dle vlastního výběru včetně tisku. Každá další fotografie nad rámec poukazu je za 100 Kč. Cena dárkového poukazu je 2000 Kč. Doručení poukazu po dohodě buď do emailu, nebo Vám ho mohu připravit, vytisknout a předat osobně.

OBJEDNAT

Poukaz na Fotografický kurz

Pokud hledáte dárek pro začínajícího nebo zapáleného fotografa, je poukaz na foto kurz tou správnou volbou. Neřešte jaký základní foto kurz a jaký termín. Poukaz je univerzální, tzn. termín a který foto kurz ze základní nabídky si obdarovaný určí sám. Platnost poukazu je celý rok, takže se nemusíte obávat, že by propadl.

Cena dárkového poukazu je 2000 Kč. Co obsahují jednotlivé foto kurzy se dozvíte na stránce Foto kurzů.  Termíny kurzů (z pravidla tři do měsíce) jsou vypsány vždy na následující měsíc.

OBJEDNAT

POZOR!

Řešíte dárek na poslední chvíli a bojíte se, že Vám dárkový poukaz nedoručím včas?

Nezoufejte a volejte ihned: 775 011 577

Jan Jirásek

Chcete vyfotit?

KONTAKT