Loading...
DÁRKOVÉ POUKAZYJan Jirásek2018-12-19T12:44:54+00:00

Obsah poukazů

Poukaz na focení (portrétní/společné fotografování)

V rámci dárkového poukazu na focení si obdarovaný sám zvolí termín a místo focení. Můžeme fotit venku, nebo v ateliéru. Na focení je nutno vyhradit si minimálně dvě hodiny, abychom vše důkladně rozmysleli a nemuseli nikam spěchat.

Poukaz obsahuje 15ks fotografií dle vlastního výběru včetně tisku. Každá další fotografie nad rámec poukazu je za 60 Kč. Cena dárkového poukazu je 1490 Kč. Doručení poukazu po dohodě buď do emailu, nebo Vám ho mohu připravit, vytisknout a předat osobně.

Poukaz na Fotografický kurz

Pokud hledáte dárek pro začínajícího nebo zapáleného fotografa, je poukaz na foto kurz tou správnou volbou. Neřešte jaký foto kurz a jaký termín. Poukaz je univerzální, tzn. termín a který foto kurz si obdarovaný určí sám. Platnost poukazu je celý rok, takže se nemusíte obávat, že by propadl. Cena dárkového poukazu je 1490 Kč. Co obsahují jednotlivé foto kurzy se dozvíte na stránce Foto kurzů.  Termíny kurzů (z pravidla tři do měsíce) jsou vypsány vždy na následující měsíc.

OBJEDNAT
Řešíte dárek na poslední chvíli a bojíte se, že Vám dárkový poukaz nedoručím včas? Nezoufejte a volejte ihned: 775 011 577

Dárkový poukaz

Jan Jirásek

Objednávka

Jan Jirásek

Chcete vyfotit?

KONTAKT