Novinka pro Vás!

Vzhledem k velké poptávce na Vašich akcích nyní nabízíme  DVA SAMOSTATNÉ FOTOKOUTKY ZÁROVĚŇ! to znamená…. Dvě různá pozadí, dva fotografové (nebo v jednom případě fotobedna) a samozřejmě dvě tiskárny s obsluhou! Takže už žádné fronty! :-))

Jak to funguje?

Fotokoutek je mobilní ateliér, kde Vám vytvoříme profesionální památeční fotografie přímo v místě konání Vaší akce.

Součástí fotokoutku je pozadí, rekvizity, profesionální světelná technika, obsluha počítače s tiskárnou a samozřejmě profesionální fotograf, který Vám vždy ochotně poradí jak se máte postavit, abyste se sami sobě na fotkách líbili.

Profesionální fotograf s technikou Vám narozdíl od fotobudky prozradí, co máte udělat, abyste na fotkách vypadali skvěle. Navíc na fotografii bude vidět celá postava, ne pouze část těla, tudíž si zvěčníte čas strávený ve večerní róbě nebo skvěle padnoucím obleku.

Fotokoutek je vhodný pro jakoukoli akci, ať je to maturitní ples, sportovní událost, svatební oslava, firemní večírek, nebo narozeninová party. Zkrátka všude tam, odkud si účastníci rádi odnesou památeční fotografii.

Výhody fotokoutku

Neradi se fotíte? Nevíte, jak se správně postavit? Žádný problém! Náš profesionální fotograf Vám vždy ochotně poradí, jak na fotkách vypadat skvěle!

Žádná fotobedna Vám neudělá foto celé postavy. Pro nás je prioritní plnohodnotná vzpomínka na pořádanou akci, ne jen do poloviny pasu.

Dle Vašich představ vložíme do fotografie rámeček s názvem akce, datem, nebo jen logem společnosti. Grafiku pro Vás v rámci balíčku rádi připravíme zdarma!

Na Vaši akci za Vámi přijedeme kamkoli a to i tam, kam nevede silnice. Stačí nám, když tam bude k dispozici elektrický proud.

Druhý den po akci naleznete na webu online galerii. Samozřejmostí je zabezpečení vstupu do galerie pomocí hesla.

Zapomeňte na malé pozadí, kam se vejdou sotva čtyři lidi. My dokážeme vyfotit i celý fotbalový tým na jednu fotku!

Galerie

Druhý den po akci naleznete na webu online galerii. Samozřejmostí je zabezpečení vstupu do galerie pomocí hesla.

MÁM ZÁJEM
GALERIE

Ceník

8 hodin pronájmu

Neomezený tisk fotek

Obsluha tiskárny

40 Kč / ks

2 hodiny pronájmu

110ks vytištěných fotek

Obsluha tiskárny

5900 Kč

4 hodiny pronájmu

220ks vytištěných fotek

Obsluha tiskárny

8800 Kč

6 hodin pronájmu

330ks vytištěných fotek

2x obsluha tiskárny

10700 Kč

10 hodin pronájmu

Neomezený tisk fotek

2x obsluha tiskárny

15900 Kč

MÁM ZÁJEM

Vyberte si pozadí

Vyberte si pozadí, které se bude nejlépe hodit k Vaší akci. Nevybrali jste si? Žádný problém! Kontaktujte nás a my vyrobíme pozadí na míru Vašim požadavkům.

Jan Jirásek

Objednat fotokoutek

KONTAKT