FOTOKOUTEK + FOTOGRAF = 2v1

Fotokoutek, fotobedna, nebo také mobilní ateliér.. pod těmito názvy se skrývá zábava na celý večer! A kam že se hodí?
Zábava z fotokoutku se hodí na Firemní večírky, plesy, společenské akce, školení, jednání, kulturní akce, politický mítink, konference, veletrhy, festivaly, výročí…
Kromě zábavného fotokoutku s vlastní obsluhou, Vám zajistíme profesionálního fotografa, nebo dva! který zachytí průběh celé Vaší akce.

Jak fotokoutek funguje?

Fotokoutek je vhodný na maturitní ples, svatbu, konferenci, firemní večírek a obecně pro všechny společenské akce, kde hostům zajistíme zábavu z které si ještě odnesou památeční fotografie na danou událost.
Fotokoutek je mobilní ateliér, kde Vám vytvoříme profesionální fotografie přímo v místě konání společenské akce (Firemní akce, svatba, maturitní ples, event, nebo třeba konference).
Součástí fotokoutku je pozadí, rekvizity, profesionální světelná technika, obsluha počítače s tiskárnou a samozřejmě profesionální fotograf, který Vám vždy ochotně poradí jak se máte postavit, abyste se sami sobě na fotkách líbili.
V rámci tisku je samozřejmostí připrava grafiky do fotografie (reklamní proužek) zdarma. A papírová obálka na cestu, ať jsou fotografie  bezpečí 🙂

Výhody fotokoutku

Neradi se fotíte? Nevíte, jak se správně postavit? Žádný problém! Náš profesionální fotograf Vám vždy ochotně poradí, jak na fotkách vypadat skvěle!

Žádná fotobedna Vám neudělá foto celé postavy. Pro nás je prioritní plnohodnotná vzpomínka na pořádanou akci, ne jen do poloviny pasu.

Dle Vašich představ vložíme do fotografie rámeček s názvem akce, datem, nebo jen logem společnosti. Grafiku pro Vás v rámci balíčku rádi připravíme zdarma!

Na Vaši akci za Vámi přijedeme kamkoli a to i tam, kam nevede silnice. Stačí nám, když tam bude k dispozici elektrický proud.

Druhý den po akci naleznete na webu online galerii. Samozřejmostí je zabezpečení vstupu do galerie pomocí hesla.

Zapomeňte na malé pozadí, kam se vejdou sotva čtyři lidi. My dokážeme vyfotit i celý fotbalový tým na jednu fotku!

Galerie z fotokoutku

Druhý den po akci naleznete na stránkách připravenou online galerii. V galerii naleznete všechny vyfocené fotografie z fotokoutku, ne jen ty vytištěné! Samozřejmostí je zabezpečení vstupu do galerie pomocí hesla.

Ceník fotokoutku

8 hodin pronájmu

Neomezený tisk fotek

Obsluha tiskárny

50 Kč / ks

2 hodiny pronájmu

110ks vytištěných fotek

Obsluha tiskárny

5900 Kč

4 hodiny pronájmu

220ks vytištěných fotek

Obsluha tiskárny

8800 Kč

6 hodin pronájmu

330ks vytištěných fotek

2x obsluha tiskárny

10700 Kč

10 hodin pronájmu

Neomezený tisk fotek

2x obsluha tiskárny

15900 Kč

Vyberte si pozadí do fotokoutku

Vyberte si ze stálých fotopozadí, které se bude nejlépe hodit k Vaší akci. Nevybrali jste si? Žádný problém! Kontaktujte nás a my vyrobíme pozadí na míru dle Vašich požadavků, nebo Vám pošleme aktuální nabídku, která se neustále mění 🙂

Jan Jirásek

Objednat fotokoutek